صرفه جویی در هزینه ها

 

بالابر و یا لیفتر روشنایی REEL TECH، هزینه های مربوط به ابزارهای خاص و کرایه یا خرید ماشین آلات سنگین را حذف می کند. با وجود لیفتر روشنایی رییل تِک هزینه های مربوط به عملیات سرویس و نگهداری کاهش می یابد.

.

حذف توقف تولید و کاهش زمان خاموشی روشنایی

 

لیفتر روشنایی REEL TECH، مدت زمان تعویض لامپ و روشنایی معیوب را در زمان کمتر از ۶۰ ثانیه امکان پذیر می کند.

.

سریع و آسان

 

لیفتر ریموت دار REEL TECH،  روش نوین و سطحی جدید از عملیات سرویس و نگهداری را معرفی می کند . برای نصب لیفتر روشنایی لازم به ایجاد هیچگونه تغییری در سیم کشی و یا تاسیسات برق نیست.

.

پیشگیری از حوادث

 

لیفتر روشنایی  REEL TECH، با مکانیزم دسترسی بوسیله ریموت از پیش آمد حوادث سقوط نفرات از ارتفاع جلوگیری می کند. همچنین مکانیزیم قطع برق مدار روشنایی در هنگام عملیات سرویس و نگهداری و یا تمیز کردن روشنایی، باعث می شود از بروز حوادث برق گرفتگی اپراتور جلوگیری شود. دستگاه قادر است در هنگام پایین آمدن روشنایی با توجه به مقدار تعیین شده قبلی در سطح مناسب متوقف شود تا خطر برخورد با سطح زمین حذف شود.

.

دوستدار اقتصاد

 

لیفتر روشنایی  REEL TECH، قابلیت کنترل روشن /خاموش روشنایی ها را، حتی در مدارهای روشنایی که امکان خاموش کردن برخی از روشنایی ها وجود ندارد میسر میکند، این روش مشابه روشهای معمولی فیدربندی می باشد با این تفاوت که قابلیت مانور بسیار بیشتری وجود دارد و  از یک کابل تغذیه استفاده می شود.

.

انعطاف پذیر

 

لیفترهای روشنایی  REEL TECH، قابلیت پشتیانی از انواع سیستم های روشنایی ساده و DALI و همچنین قابلیت اتصال به سیستم مدیریت هوشمند ساختمان BMS را دارا می باشند .

برای جابجایی روشنایی هایی که بصورت خطی نصب شده اند ، امکان سنکرون و همزمان شدن دو عدد از لیفترها با هم وجود دارد. این عمل باعث پایداری و توازن در هنگام  جابجایی خواهد شد.

با انتخاب اتصال مولتی کانتکت می توان از این لیفترها برای دسترسی و انجام عملیات سرویس دوره ای دوربین های مداربسته و دام نصب شده در ارتفاع استفاده کرد.

دسترسی به هر وسیله ای ( صوتی / تصویری / دیتا / روشنایی / بنر ) با استفاده از لیفترهای رییل تک امکان پذیر است.